Firemní stravování

V současné době zajišťujeme pro naše klienty výrobu a distribuci hotových jídel, minutkových jídel, zachlazené a hluboko zmrazené stravy pro firemní a závodní stravování. Souběžně provozujeme firemní prodejny potravin (kantýny). Dále pro naše zákazníky připravujeme kompletní cateringové akce, jako jsou například oslavy narozenin, podnikové večírky, prezentace a podobně. Naši klienti také využívají pro podnikové i soukromé návštěvy naši restauraci, kde jim poskytujeme vybrané služby. 

V oblasti firemního a závodního stravování standardně nabízíme: 
4 druhy hotových jídel 
3 druhy minutkových jídel 
2 druhy obložených talířů 
1 druh ovocného talíře 
2 druhy polévek 
2 druhy točených džusů nápoj, který si zákazník sám upravuje (cukr, sirup, citron) 
 
Dále máme v denní nabídce
12 druhů stálých minutek 
7 druhů standardních minutkových příloh 
13 druhů exkluzivních příloh 
11 druhů zmrzlinových pohárů 
 
Ve všech provozovnách pracujeme v bezobjednávkovém systému s možností bezhotovostní i hotovostní platby. Po celou dobu garantujeme zákazníkům výběr ze všech nabízených jídel. 
 
Tato skutečnost umožňuje strávníkům využití celé výdejní doby. Tím je zajištěna plynulost výdeje a dostatečný časový prostor ke konzumaci jídel. 
 
Další nespornou výhodou našich služeb je skutečnost, že neomezujeme zákazníky ve velikosti podávaných porcí. Každý strávník dostane na požádání tolik jídla, kolik je schopen v jídelně zkonzumovat. Totéž platí i o polévce a nápoji. Velikost porcí navyšujeme již v základní kalkulaci o 10% oproti státní normě. 
 
Tento systém nám zajišťuje plnou nasycenost strávníků, což spolu s kvalitou podávaných jídel považujeme v gastronomické oblasti za prioritní. 
 
Úspěšnost těchto postupů dokladuje i fakt, že v dlouhodobém průměru využívá našich služeb až 92% zaměstnanců pracujících v objektu. 
 
V hojné míře také strávníci využívají možnost upravit si dle své chuti stravu použitím různých ingrediencí, které jsou u výdeje stravy k dispozici. 
 
Firemní prodejny (kantýny) zásobujeme každý den z našich centrálních skladů, ve kterých je nepřetržitě více než 600 druhů zboží určeného k prodeji, čímž jsme schopni zajistit zásobování veškerých našich provozoven. V případě atypického požadavku zákazníka reagujeme ve velmi krátké době. 
 
V kantýnách je možno platit bezhotovostně, stravenkami nebo hotovostně.